Графік роботи:  
Пн-Пт:  с 09:00 до 19:00  
Сб:  доставка
Bc:  вихідний

Валізи з поліпропілену

Одними з найбільш попалярних вважаються валізи, у виробництві яких використовується поліпропілен. Це матеріал, який отримують у процесі полімеризації пропілену, із застосуванням спеціальних каталізаторів. Поліпропілен серед всіх пластмас найменш щільний, але твердіший, в порівнянні з поліетиленом, стійкий до стирання, впливу високих температур - поліпропілен починає розм'якшуватися тільки при +140 градусах. У числі переваг поліпропілену також:

  • Не схильність до корозійного розтріскування;
  • Висока стійкість до впливу сонячних променів;
  • Стійкість до деформації;
  • Витримує удари і високі навантаження;
  • Стійкість до дії хімічних речовин.


Поліпропілен в чистому вигляді досить чутливий до дії сонячних променів. Тому при виробництві валіз в поліпропіленову масу додають спеціальні стабілізатори, що знижують цю чутливість.

Вироби з поліпропілену створюються методами екструзії, вакуумного і пневматичного формування, а також лиття під тиском, інжекційно-видувного, екструзійно-видувного формування.

Найбільш міцним на сьогоднішній день вважається інноваційний, запатентований матеріал Curv, що являє собою багатошарове переплетення з поліпропілену. За рахунок подібної конструкції вдалося домогтися підвищення гнучкості, без погіршення параметрів міцності, стійкості до ударів і високих температур. За рахунок особливостей виробничого процесу і внутрішньої структури, вдалося значно зменшити товщину матеріалу.

Валізи з поліпропілену

Для виготовлення валіз використовується ізотактичний пропілен. У поліпропілені цієї категорії молекули розташовані тільки по одній стороні в основному ланцюзі, що гарантує максимальний рівень міцності і стійкості.

У пропілену також виділяють кілька категорій, за складом: PP-H (гомополімер поліпропілену), PP-B (сополімер) і PP-R (рандом-сополімер). Для створення валіз, кейсів та інших дорожніх речей використовується остання категорія поліпропілену. Його основні характеристики:

  • Хімічна стійкість, в тому числі і до кислот і лугів;
  • Витримує температури, негативні і позитивні (навіть нижче -20 градусів);
  • Дуже високий рівень міцності і стійкості до механічних пошкоджень.

Валізи з поліпропілену

Цей різновид полімерного матеріалу також зазнав покращення, що призвело до появи різновиду поліпропілену, з підвищеним опором температур. Ця речовина має властивість витримувати температури до +70 градусів і тиск 5 МПа. Подібний матеріал застосовується у виробництві валіз підвищеної міцності, які не бояться сильних ударів, падінь з висоти і тиску масивних вантажів.

У валізах, виготовлених з поліпропілену, можна перевозити крихкий багаж, без побоювання, що він пошкодиться під час транспортування. Зовнішні панелі валіз просто очищати від забруднення, досить лише протерти вологою ганчіркою.