Графік роботи:  
Пн-Пт:  с 09:00 до 19:00  
Сб:  доставка
Bc:  вихідний

Доставка і оплата

Наш інтернет-магазин ЧЕМОДАН ЮА надає доставку обраного вами товару в найкоротші терміни.

Доставка здійснюється з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 22:00, субота за домовленістю, неділя приймаємо замовлення онлайн або за телефонами: (067) 377-08-99 або (099) 421-33-86

По Києву:

  • Доставка кур'єром БЕЗКОШТОВНА за умови замовлення від 2000 грн., при замовленні до 2000 грн. доставку оплачує клієнт у розмірі 100 грн. Час доставки обговорюється заздалегідь з нашими менеджерами за телефоном.
  • Доставка по Новій Пошті БЕЗКОШТОВНА при замовленні від 2000 грн., якщо замовлення до 2000 грн. доставку Нової Пошти оплачує клієнт

По Україні:

  • На відділення Нової Пошти у вашому населеному пункті товар до 2000 грн. - за рахунок покупця. Понад 2000 грн. - безкоштовно. У випадку відмови від товару, що було відправлено наложеним платежем, клієнт оплачує доставку в обидві сторони.
  • Будь-якими іншими перевізниками (необхідно обговорювати з менеджером).

Самовивіз з офісу компанії:

Ви можете самостійно забрати товар з офісу компанії, ми працюємо з 9.00 до 21.00 за адресою м.Київ, бул. Лесі Українки 26 корп. Б, оф. 426. Для цього вам необхідно замовити товар і з менеджером узгодити час після якого ви зможете його забрати. Просимо звернути вашу увагу, що товару в офісі немає, його необхідно заздалегідь доставити в офіс зі складу.

Повернення товару. При поверненні товару гроші клієнту відправляються протягом 14 днів.

Якщо покупець відмоялвяється від замовленого і вже переміщеного товару (і при поверненні товару) клієнтом оплачується 200 грн.

Товар в нашому інтернет-магазині ЧЕМОДАН ЮА ви можете оплатити будь-яким зручним для вас способом.

  • Готівкою кур'єру при отриманні товару.
  • Готівкою при отриманні у відділенні Нової Пошти (послуга накладений платіж).
  • Оплатити за допомогою переказу коштів на карту Приватбанку - 4731 1856 3417 8377 Микитась Александр Иванович
  • На розрахунковий рахунок в національній валюті. Фіз-особа 3 група оподаткування, ми не є платником ПДВ (рахунок виставимо на вимогу).

Ми не надаємо послугу "Валіза на вибір", а саме: валізи в кількості від 2 штук "на вибір" ми не доставляємо, не переміщуємо і не відправляємо!

Звертаємо вашу увагу, що інтернет-магазин ЧЕМОДАН ЮА не працює з торговими мережами і торговими агентами.

Також звертаємо вашу увагу, що зв'язатися з нами можна тільки за номерами телефонів, які вказані на офіційному сайті (Чемодан UA).

При купівлі товарів за допомогою переказу грошових коштів на карту, ми використовуємо тільки карту Приватбанку, яка вказана на сайті в розділі доставка і оплата.

При замовленні в будь-яких інших випадках (інші номери телефонів, інші номери карт Приватбанку, інших поштових адрес) Магазин Чемодан відповідальності не несе.

Правила використання «Подарункового сертифікату»:

1. «Подарункові сертифікати» дають право їх пред'явнику придбати товари в інтернет-магазині: Chemodan.ua зі знижкою, відповідно до номіналу «подарункового сертифіката», з асортименту і за цінами, що діють в інтернет-магазині на момент придбання товару.

2. «Подарунковий сертифікат» не є платіжним документом або цінним папером.

3. «Подарунковий сертифікат» випущений у вигляді карти, на яку нанесений її індивідуальний код. Право використання «подарункового сертифіката» знаходиться у особи, яка пред'являє його.

4. Номінал «подарункового сертифіката» вказується в гривнях на самому сертифікаті.

5. «Подарунковий сертифікат» може бути використаний один раз протягом терміну його дії, шляхом повної оплати суми його номіналу, пред'являючи його при оплаті. Після використання «подарункового сертифіката» він або вилучається у покупця, або анулюється його індивідуальний неповторяющийся код.

6. Термін дії сертифіката 6 календарних місяців з дня його придбання.

7. «Подарунковий сертифікат» не є іменним. Право його використання належить його пред'явнику.

8. При оплаті замовлення з використанням сертифіката покупцеві необхідно обов'язково вказати це на етапі оформлення замовлення і повідомити менеджеру серійний номер «подарункового сертифіката» при підтвердженні замовлення.

9. Дія «подарункового сертифіката» поширюється на товари представлені на сайті Chemodan.ua.

10. Вартість покупки може перевищувати номінал «подарункового сертифіката». У такому випадку власник «подарункового сертифіката» доплачує різницю між номіналом «подарункового сертифіката» і вартістю товару готівкою.

11. У разі, якщо номінал «подарункового сертифіката» перевищує загальну суму товару, то різниця покупцю не повертається і не може бути ним використана в подальшому.

12. Якщо сума товару, перевищує номінал «подарункового сертифіката», то покупець доплачує різницю готівкою. У разі розірвання договору купівлі-продажу товару, придбаного з використанням «подарункового сертифіката», повернення грошових коштів за товар здійснюється шляхом видачі нового «подарункового сертифіката» такого ж номіналу, як і сертифікат, за допомогою якого був придбаний товар, що повертається. Якщо сума товару, що повертається на момент його покупки перевищувала номінал сертифіката і клієнт, оплачував різницю готівкою, при розірванні договору купівлі-продажу, така сума різниці повертається.

13. «Подарунковий сертифікат» не підлягає поверненню і зворотного обміну в грошовий еквівалент.

14. У разі втрати, «Подарунковий сертифікат» відновленню не підлягає.

15. Оплатити товари за допомогою сертифіката, можуть тільки фізичні особи. Юридичні особи не можуть частково або повністю оплатити придбання товарів сертифікатами.

16. Обмежень по використанню кількох сертифікатів при покупці однієї одиниці товару не існує.

17. Адміністрація має право не прийняти «Подарунковий сертифікат» в разі виникнення сумнівів щодо його дійсності і наявності пошкоджень на ньому.

18. Адміністрація залишає за собою право змінювати правила використання «подарункового сертифіката».