Графік роботи:  
Пн-Пт:  с 09:00 до 19:00  
Сб:  доставка
Bc:  доставка

Сумки на колесах

:
  2 350 грн
 

Размеры: 65x30x30 см

Вес: 2 кг

Объем: 57 л

  2 650 грн
 

Розміри: 82х36х34 см

Вага: 2,5 кг

Об'єм: 100 л

  3 350 грн
 

Розміри: 95х39х41 см

Об'єм: 152 л

Вага: 3 кг

  3 856 грн
 

Матеріал: поліестер

Розміри (ВхШхГ): 70х38/46х37 см

Колір: чорний

Об`єм: 98/119 л

Вага: 2,8 кг

Виробник: Travelite, Німеччина

  4 914 грн
 

Об'єм: 60 л

Розміри: 60х33х30 см

Вага: 2.9 кг

  6 342 грн
 

Розміри (ШхВхГ): 69 х 33 х 36 см

Вага: 2,5 кг

Об'єм: 71 л

  5 069 грн
 

Объем: 116 л

Материал: полиестер

Размеры: 83 x 39 x 36 см

Вес: 3,4 кг

  2 969 грн
 

Объем: 65 л

Материал: полиэстер

Размеры: 66 x 40 x 33 см

Вес: 3,3 кг

  2 899 грн
 

Объем: 60 л

Материал: полиэстер

Размеры: 60x36x30 см

Вес: 2,7 кг

  3 099 грн
 

Размеры: 83x37x36 см

Вес: 3,125 кг

Объем: 110 л

  8 398 грн
 

Габарити (В,Ш,Г): 77x36x30

Об'єм: 83л

Вага: 3,6 кг

  2 871 грн
 

Матеріал: Поліестер 600D

Вага: 2.4 кг

Об`єм: 86 л

Ширина 36 см

Висота: 71 см

Товщина 35 см

Колеса: 2 колеса

  8 255 грн
 

Матеріал: поліестер

Розміри сумки: 74х36х30 см

Об'єм: 80 л

Вага: 4 кг

  14 499 грн
 

Матеріал: брезент

Розміри валізи: 81 см

Колір: оливковий

Об`єм: 110 л

Виробник: THULE, Швеція

  11 499 грн
 

Об`єм: 40 л

Габарити: 55-35-23 см

Вага: 3.2 кг

Матеріал: Покриття TPE, підкладка Нейлон

  16 999 грн
 

Матеріал: нейлон

Розміри валізи: 70х40х35 см

Колір: чорний

Об`єм: 75 л

Вага: 4,1 кг

Виробник: THULE, Швеція

  15 499 грн
 

Матеріал: нейлон

Розміри валізи: 55х37х36 см

Колір: чорний

Об`єм: 56 л

Вага: 3,45 кг

Виробник: THULE, Швеція

  13 199 грн
 

Матеріал: нейлон

Розміри валізи: 55х35х20 см

Об`єм: 36 л

Вага: 3,18 кг

Виробник: THULE, Швеція

  6 990 грн

Матеріал: поліестер

Розміри: 67x35x24 см

Об'єм: 56 л

Вага: 3 кг

  13 199 грн
 

Матеріал: нейлон

Розміри: 55х35х23 cм

Колір: бордовий

Об'єм: 36 л

Вага: 3,18 кг

Виробник: THULE, Швеція

  16 999 грн
 

Матеріал: нейлон

Розміри: 70х40х35 cм

Колір: синій

Об'єм: 75 л

Вага: 4,1 кг

Виробник: THULE, Швеція

  2 751 грн
 

Матеріал: поліестер

Розміри (ВхШхГ): 71х36х35 см

Колір: чорний

Об`єм: 89 л

Вага: 2,4 кг

Виробник: Travelite, Німеччина

  15 499 грн
 

Матеріал: нейлон

Розміри: 55х37х36 cм

Колір: синій

Об'єм: 56 л

Вага: 3,45 кг

Виробник: THULE, Швеція

  3 856 грн
 

Матеріал: поліестер

Розміри (ВхШхГ): 70х38/46х37 см

Колір: синій

Об`єм: 98/119 л

Вага: 2,8 кг

Виробник: Travelite, Німеччина

  3 300 грн
 

Матеріал: поліестер

Розміри (ВхШхГ): 55х32/40х29 см

Колір: чорний

Об`єм: 51/64 л

Вага: 2,3 кг

Виробник: Travelite, Німеччина

Практичні сумки на колесах

Плануєте подорож і не можете визначитися з питанням: куди скласти багаж? Валіза здається вам занадто великою і громіздкою для нетривалої подорожі? А звичайна дорожня сумка, у свою чергу, вміщає мало, та й з нею незручно пересуватись у щільному пасажиропотоці? Тоді ваш вибір – торба на колесах. Вона вважається проміжним варіантом валізи та сумки, що поєднує їх переваги та кращі риси. По рівних поверхнях багаж легко котити, утримуючи за висувну ручку, а коли можливості штовхати чи котити ні, сумку легко нести у руці чи на плечі.

У нашому інтернет-магазині ви легко купите сумку на колесах найкращої якості від виробників зі світовим ім'ям. Вона може бути як досить великою, так і компактною. На чому зупинити свій вибір визначаєте ви, залежно від ваших вимог та умов поїздки, в якій вона експлуатуватиметься.

Як правильно купити сумку на колесах потрібного об'єму

Вибирати габарити та обсяг вашого дорожнього аксесуара потрібно правильно. Одна річ, якщо ви плануєте подорожувати на кілька днів, у відрядження. Тоді все просто – вибирайте об'єм близько 40 літрів. Для тривалих поїздок, подорожей, відпусток знадобиться більш габаритний виріб. Тут є певна свобода вибору – обсяг від 60 до 100 літрів. Але не варто старатися і купувати велику сумку, перш за все переконайтеся, що ви зможете відірвати її від підлоги, коли вона буде забита речами. Якщо ви їдете парою чи сім'єю, краще вибрати дві середні сумки – так буде простіше складати речі та перевозити багаж.

Колісна система у сумках на колесах

Це ключовий елемент дорожньої сумки, за допомогою якої ми котимо або штовхаємо багаж. Як правило, вироби оснащуються двома коліщатками, завдяки яким ваші речі легше котити по нерівностях.

Коліщатка повинні бути злегка втоплені в корпус - ця особливість конструкції захищає їх від пошкоджень. Діаметр коліс - чим більше, тим краще (але практично у всіх моделей вони однакові). У міру збільшення колісної бази, підвищується маневреність та прохідність сумки, ви легко зможете провезти багаж снігом або пухкою землею.

Матеріал для виготовлення коліс краще вибирати силікон або каучук, оскільки пластик швидко ламається, при пересуванні видає характерні неприємні звуки.

Основа сумки – це матеріал

Матеріал, з якого виготовлені сумки, обов'язково міцний та вологостійкий. Це може бути тканина, натуральна та штучна шкіра. Всі вони добре переносять численні перипетії подорожей, які не вимагають якогось складного догляду.

Основні матеріали для виготовлення сумок – це нейлон та поліестер. Ці тканини відрізняються особливим плетивом ріпстоп, що збільшує опір до порізів, ушкоджень. Спеціальне просочення захищає тканину та речі всередині від намокання.

Каркас сумки на колесах обов'язково жорсткий - рама з алюмінієвих планок, що забезпечує достатню жорсткість та легкість. Іноді жорстким роблять лише дно – такі вироби практичніші, оскільки у багажному відділенні займають менше місця.

Зручний охват

Для зручного кочення та перенесення багажу передбачаються три-чотири ручки – одна основна, телескопічна, дві для перенесення в руках, одна для носіння на плечі. Телескопічний аксесуар, бажано, повинен бути металевим, у такому випадку, ви можете розраховувати, що він не зламається в невідповідний момент. Втім, навіть якщо телескопічна ручка вийде з ладу, завжди залишиться запасний варіант.

Висувна ручка обов'язково фіксується у двох положеннях – закритому та відкритому. Варіанти фіксації будь-де, по всій довжині, ненадійні, тому на них не варто звертати увагу.

Напрямні, в які ховається ручка, повинні розташовуватись усередині корпусу, а не на днищі. В останньому випадку, власник сильно ризикує, що напрямні пошкодяться в процесі навантаження та вивантаження багажу. Якщо вони надійно заховані всередині, термін експлуатації такого виробу значно збільшується.

Крім основної, на виробі має бути передбачена принаймні одна пара ручок, а також ручка на боці сумки. Бажано, якщо ручки добре прошиті, посилені металевими заклепками – це знижує ризик їхньої поломки.

Якщо ви навантажуєте багато речей, вибирайте моделі, оснащені ременем на плечі – з ним набагато простіше і зручніше пересуватися вузькими вуличками, підземними переходами, сходами, необладнаними пандусом.

Зовнішнє оформлення сумки

Дизайн сумок лаконічний та елегантний – більшість виробів виготовляються в однотонному кольоровому рішенні. З метою підвищення практичності, для сумок вибирають стримані, непомітні кольори: синій, сірий, чорний. Це з тим, що текстиль складніше чистити. Якщо на тканині утворюються плями або наліт бруду, на темному тлі вони будуть менш помітними. Але в асортименті нашого магазину ви можете купити яскраві сумки, вироби оригінального дизайну – це дуже зручно для мандрівників, що часто літають літаком. Такий багаж легко впізнається на транспортній стрічці, що економить його час.

Ергономіка досягається наявністю безлічі різноманітних кишень та відділень для сортування багажу та зберігання різних дрібниць. Всі замки та застібки відрізняються високою якістю та надійністю, легко відкриваються та закриваються. Наші сумки на колесах здатні прослужити своєму власнику досить довго. Це обов'язково так і буде, якщо дотримуватись правил їх використання.

Важливі та корисні опції сумок на колесах

Безпека повинна залишатися на першому місці, в будь-якій подорожі, тому перевірте, чи є можливість встановити кодовий або навісний замок на блискавку. Перший варіант кращий, оскільки ключ від навісного замочка можна втратити, а забути код складніше. Навіть якщо з вами трапиться така неприємність, завжди можна підібрати код до замку (999 комбінацій). Така обачність допоможе зберегти ваш багаж від рук підозрілих особистостей, які займаються крадіжкою.

Багато моделей оснащуються накладними кишенями – це дуже зручно у подорожі, оскільки завжди є речі, які мають залишатися під рукою. Карти незнайомого міста, навушники, зарядний пристрій до мобільного телефону та багато іншого, що краще не ховати в глибині сумки. Пам'ятайте – цінні речі не можна залишати на видному місці, складати до кишень.

Корисними у збиранні багажу виявляться еластичні ремені у внутрішньому відділенні – за допомогою їх легко зафіксувати речі. Особливо актуально це для тендітних сувенірів.

Фурнітура виробу має бути якісною – всі шви та рядки надійно та рівно прошиті, нитки ніде не стирчать. Всі механізми, що рухаються - коліщатка, собачка блискавки, повинні рухатися плавно.

Чи може мені краще купити комплект сумок на колесах?

Для великої родини вигідною покупкою стане набір з кількох моделей різного обсягу – маленька, середня та велика. Такі комплекти представлені у каталозі нашого магазину. Зовнішні панелі моделей виготовлені з щільного поліестеру, з водовідштовхувальним просоченням. Крім висувної, передбачені ручки для перенесення горизонтальному, вертикальному положеннях. Також одна ручка є у нижній частині – з її допомогою зручно завантажувати речі у багажний відсік.

Усередині розташовані еластичні притискні ремені, дві кишені на блискавці. Зовні також є велика бічна кишеня на блискавці, з відділеннями, та дві кишені для особистих аксесуарів. Два колеса посилено, тому витримають сильні навантаження. Днище сумок оснащене пластиковими ніжками для стійкості у вертикальному положенні.

Оскільки в комплекті представлені найпопулярніші розміри, такий набір ідеально підходить для всієї родини – батьків та дитини. Також набір може з упевненістю вибрати пару: кожному дістанеться по валізі, а найменший буде використовуватися для відряджень.

Купити сумку на колесах у нашому магазині – чудове рішення для мандрівників, що вирушають у далекі країни чи сусіднє місто. Дизайн може бути "унісекс", виключно "жіночий" або "чоловічий" на ваш вибір. Дуже часто така сумка набагато зручніша за стандартну валізу. Вага її невелика, що суттєво полегшує поїздку. Ще один безумовний плюс – сумки дуже зручно зберігати вдома, оскільки вони не займають багато місця.

На всю модель пропонується офіційна гарантія від виробника від 1 року.