Графік роботи:  
Пн-Пт:  с 09:00 до 19:00  
Сб:  доставка
Bc:  вихідний

Огляд моделі кейс пілота Roncato BIZ 2.0

Roncato BIZ 2.0 - оновлена серія дорожніх аксесуарів від легендарної торгової марки. Сьогодні ми поговоримо про кейс пілот цієї серії, який створений для ділових людей, в стильному, вишуканому дизайні.

Основними особливостями кейс пілотів офісної серії Roncato BIZ 2.0 є:

  • Органайзер для смартфона або планшета до 10";
  • Відділення для комфортного перевезення ноутбука до 17";
  • Зручні відділення для транспортування документів;
  • Відповідність габаритним вимогам до ручної поклажі більшості авіакомпаній.

Офісна серія BIZ 2.0 була створена як відповідь на вимоги і підвищений попит серед бізнесменів, які багато часу проводять в роз'їздах, ділових поїздках, але при цьому не мають потреби в повнорозмірних і об'ємних валізах. Основна мета створення цієї серії - запропонувати діловій людині кейс пілот, в якому помістяться всі важливі документи, дрібні особисті речі і необхідна електроніка - смартфон, планшет. При цьому, італійські дизайнери не забули надати кейс-пілоту Roncato BIZ 2.0 особливої елегантності і високого стилю.

Зовнішні панелі кейс пілоту Roncato BIZ 2.0 виготовлені з нейлону/поліестеру підвищеної міцності, що відштовхує вологу. Застосування текстилю в якості основного матеріалу для оббивки зменшило вагу кейс-пілота до 3,2 кілограм.

Перевозити багаж в такому кейс пілоті дуже просто, оскільки він оснащений висувною телескопічною ручкою, двома міцними колесами і широкими ніжками-основами для стійкості. Якщо покриття не дозволяє з легкістю котити валізу, його можна просто перенести - за допомогою зручної текстильної ручки приємної на дотик.

Фронтальна панель кейс пілота BIZ 2.0 оснащена кишенею на блискавці, в якій запросто поміститься канцелярське приладдя, карти міста, якщо ви відправляєтеся в нове місце, і інші необхідні дрібниці. Також в цій кишені можна скласти зарядні пристрої або запасні акумулятори, щоб завжди залишатися на зв'язку.

Відділення для ноутбука і смартфона в кейс-пілоті Roncato BIZ 2.0 є дуже доречними, адже більшість сучасних ділових людей ведуть бізнес віддалено, використовуючи тільки лише електронні гаджети. Оскільки останнім часом інтернет технології розвиваються стрімко, вести переговори або ділову переписку тепер можна практично з будь-якої точки світу. Тому компанія Roncato подбала про те, щоб ви могли перевозити вашу електроніку в цілковитій безпеці.

Основне відділення кейс пілота Roncato BIZ 2.0 оснащено міцними, але еластичними ременями, за допомогою яких можна надійно зафіксувати тендітні речі і скласти багаж більш компактно.

Важливою особливістю кейс-пілота є текстильна планка на задній поверхні, за допомогою якої його можна кріпити на телескопічній ручці основної валізи цієї ж серії.

Roncato BIZ 2.0 - це елегантний, стильний і функціональний кейс пілот для ділових людей.